Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.com / Feromony / Erotika - feromony / Miyoshi Miyagi. PURE pro muže 50ml
foto
Miyoshi Miyagi. PURE pro muže 50ml
Kategorie :
Erotika - feromony
Výrobce :
Se-xyLife
Dostupnost :
Na dotaz
Cena s DPH: 999 Kč
Položku č. 000548
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Afrodisiaka, Erotické pomůcky, Erotika, Feromony, Touha

Parametry:
Pro muže

Miyoshi Miy. PURE pro muže

Nové unikátní feromonové produkty Miyoshi Miyagi vznikly skloubením tradiční japonské kultury parfémů s nejnovějšími poznatky z biochemie. Vznikly tak produkty s přitažlivou vůní a ohromujícím účinkem. Unikátní složení je založeno především na specifické kombinaci feromonů (Androstenol, Androstenon and Alpha-Androstenol), které ač samy o sobě necítíte, tak jsou silně podvědomě vnímány lidmi, kteří Vás obklopují.

PURE LINIE - jsou prvotřídní, čisté, silně koncentrované feromony. Patři mezi ty nejkvalitnější na trhu a přitom za příznivou cenu. Skloubením nejnovějších studií vlivu feromonů na lidskou se.xualitu a posledních poznatků z biochemie byl vytvořen produkt, který pomůže každému muži stát se magicky přitažlivým pro každou ženu. Kromě feromonů Androstenol, Androstenon and Alpha-Androstenol obsahují tyto produkty další exkluzivní Miyoshi Miyagi přísady, které ve vzájemné kombinaci vytvářejí tak jedinečný a účinný produkt.

Bezvonné, čisté, koncentrované feromony pro muže. Praktické balení 13ml v malé lahvičce, která se Vám pohodlně vejde do kapsy. Aplikujete stisknutím pumpičky na kůži, zápěstí nebo oblečení. Můžete používat v kombinaci se svým oblíbeným parfémem. Pouze k zevnímu použití!

Galerie:

foto 

Související:

foto
699 Kč
Se-xyLife / Na dotaz
Miyoshi Miyagi PURE pro ženy Nové unikátní feromonové ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000548 Miyoshi Miyagi. PURE pro muže 50ml

 
Přeposlat tuto položku č. 000548 Miyoshi Miyagi. PURE pro muže 50ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama