Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.com / Feromony / Erotika - feromony / Love and Desire Bedroom Spray 250ml
foto
Love and Desire Bedroom Spray 250ml
Zařazeno do kategorie:
Erotika - feromony
Výrobce, příp.dovozce:
Se-xyLife
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 690 Kč
ID zboží 002500
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Afrodisiaka, Erotické pomůcky, Erotika, Feromony, Touha

Parametry:
Pro ženy, Pro muže

Love and Desire Bedroom Spray do Ložnice

V amerických výzkumech provedených na objednávku populárního časopisu "Beauty" získaly tyto feromony PRVNÍ místo v kategorii "nejpřitažlivější vůně" a získal první cenu čtenářů. Díky tomu můžete mít 100 % jistotu, že feromony Love & Desire jsou nejúčinnější a nejpopulárnější ze všech dostupných na trhu. Feromony Love & Desire jako jediné na světě obsahují následující dvě složky: androsteron i androstadienon.

Vonná mlha s feromony - Love and Desire Bedroom spray

Vonná mlha s feromony Love & Desire založená na mnoha složkách je využívána mnoha našimi klienty, kteří nám neustále píší o tom, že se jejich s.exuální život značně zlepšil! Vyvolává výjimečné erotické klima v ložnici. Odpovídající vyvážení jednotlivých feromonů v produktech Love & Desire ovlivňuje konkrétní změnu v nazírání na partnera. Zároveň u žen jakož i u mužů se Androstenon postará o zdůraznění mužnosti a s.exuality. Přísada androstenolu a androsteronu přinese stupeň přátelskosti a důvěrnosti.

Se.xuální přitažlivosti lze dosáhnout s použitím produktů založených na bázi jednoho feromonu. Avšak výzkumy prokázaly, že za osobní kouzlo neodpovídá výlučně jedna složka. Proto, abychom přirozeným způsobem přitahovali jiné osoby, představuje lepší řešení použití mnoha feromonů. Vonná mlha Love & Desire, která obsahuje mnoho feromonů, nejen zvyšuje stupeň s.exuálního vzrušení, ale zároveň vytváří pozitivní auru ve Vaší ložnici.

Za co jsou odpovědné 4 složky feromonů LOVE&DESIRE

Androstenol - mladistvá vitalita
Jeho název pochází ze sloučeniny 5a-androst-16- n-3a-ol. Má tak silný účinek, že byl nazván demoralizátorem. Člověk jej produkuje výlučně v období dospívání. Jejich přítomnost byla zjištěna v moči mužů v množství 1mg/den (50ng/den v potu). Jeho hladina je vyšší u dominantních mužů, čili jedinců těšících se úspěchem u žen. Podle mnoha autorů je atraktantem pro ženy a zároveň repelentem pro muže. Avšak androstenol účinkuje na obě pohlaví, navíc má sociální význam, jelikož usnadňuje navazování kontaktů a udržování soudržnosti skupin. Ženy jsou zvláště citlivé na jeho vůni ve věku 20 - 50 let. Může účinkovat zároveň na muže jako i ženy.

Androstenon - dominance a autorita
Chemická sloučenina: 5a-androst-16-en-3-on. Je produktem oxidace androstenolu. Produkován hlavně muži. Jedinec, který uvolňuje více androstenonu odstrašuje své rivaly pokoušející se získat jeho vyvolenou. Je podstatou agrese a dominance u mužů. Je dokázáno, že osoby ve výkonu trestu ve vězení měly značně více této substance v porovnání s jinými lidmi. Tímto prostředkem jsou postřikována obtížně prodejná místa v kinech, divadlech apod. Bylo vypozorováno, že ženy mnohem častěji i sedají na místa, na nichž se vyskytoval androstenon. Muži se těmto místům přímo vyhýbají. Používají feromony, aby vzbudili větší respekt a dominanci.

Androsteron - dominance a autorita ještě jednou
Chemická sloučenina 5a-Androstan-3a-ol-17-one. Je přijímán jako více mužský. Androsteron vyvolává efekt dominace, bez viditelných efektů agrese, jaké vznikají po užití Androstenonu. Vytváří rovněž auru bezpečí, která bývá tradičně zjišťována u tzv. klidných samců alfa. Androsteron je kromě toho katalyzátorem. Tudíž zvětšuje a urychluje účinek výše popsaných. Je dokázáno, že se díky němu efektivita účinku feromonů zvětšuje až o 20 %!

Androstadienon - pozornost a intimita
Mnoho zdokumentovaných výzkumů o tomto feromonu (chemická sloučenina delta 4,16-androstadien-3-one) prokazuje, že účinkuje velmi specifickým způsobem na aktivitu mozku žen. Ovlivňuje růst pozornosti, chápání, proměňuje náladu. Je dokázáno, že mírní PMS - syndrom předmenstruačního napětí! Zvětšuje stupeň intimity a komfortu a ovlivňuje růst citlivosti. Byl nazván "feromonem lásky", vzhledem k reakcím, jaké vzbuzuje u žen, a jeho užitečnosti v intimních partnerských situacích

Jak badroom spray používat a jak voní

Pro dosažení nejlepšího účinku je nutné rozptýlit sprej na postel a do vzduchu, chvilku počkat až lehce vyvětrá, a následně si lehnout a pozvat partnera nebo partnerku do lůžka. Na posteli se vůně udržuje dokonce několik dnů a díky tomu je sprej velmi vydatný.

 A jak voní Bedroom Spray?

Je to vzrušující unise.x vůně, povzbudivě účinkující zároveň na ženy jakož i na muže. Má v sobě energii, závan svobody a rizika. Je smyslná, rafinovaná a vášnivá. Způsobuje, že zároveň ženy i muži, kteří ji ucítí, se stávají otevřenějšími vůči novým zkušenostem, odpočatějšími a vzrušenějšími. Vůně se skládá z vonných tónů: grapefruit, list břízy, hruška, italská klementinka, pomeranč, květ zázvoru, cypřiš, šalvěj a kalifornské cedrové dřevo. Vonná mlha nemá silnou vůni jako parfémy, jedná se o subtilnější verzi, která Vás žádným způsobem nepodráždí. Je určena lidem v každém věku. 

U feromonů Love and Desire si PAMATUJ !

Není důležité, zda jsi žena, nebo muž. Není důležité, zda jsi osoba samotná, nebo přebýváš v trvalém svazku. Není důležité, zda trávíš čas v klubu, nebo přebýváš doma. Není důležité, zda preferuješ přátelské setkání, nebo práci do pozdních hodin. Vhodné, silně zkoncentrované feromony účinkují na každého, bez výjimky.

Přestože to může znít nevěrohodně, značkové produkty založené na feromonech způsobí, že: - vzroste obrat ve Tvé firmě - nezávisle na tom, jakou pozici zastává - zájem o Tvou osobu značně vzroste a lidé se k Tobě konečně budou chovat s náležitou úctou - probudíš city partnerky, nebo partnera způsobem, jaký jsi do té doby ještě nepozna, roznítíš se.xuální vzrušení až k hranicím jeho možností! 

 
Vonná mlha s feromony Love and Desire pro muže i ženy- parfémované . Balení 250ml. Pro dosažení nejlepšího účinku je nutné rozptýlit sprej na postel a do vzduchu, chvilku počkat až lehce vyvětrá, a následně si lehnout a pozvat partnera nebo partnerku do lůžka.

Obrázky:

foto 
Reklama