Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.com / Erotické pomůcky / Erotika - erotické pomůcky pro muže / Silikonová vagina a bonus vibrační vajíčko
foto
Silikonová vagina a bonus vibrační vajíčko
Kategorie :
Erotika - erotické pomůcky pro muže
Výrobce :

Dostupnost :
Na dotaz
Cena s DPH: 499 Kč
Položku č. 000106
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Erotické pomůcky, Erotika, Penis, Výprodej - poslední kusy

Parametry:
S dárkem, Masturbátory

Mini Palma - na prostatu standardizovaný extrakt z bobulí trpasličí palmy - Serenoa Serrulata. Příznivě působí zejména při zánětlivých onemocněních a hyperplazii prostaty - BPH. Osvědčený je při předcházení vzniku opakujících se onemocnění a podpoře antibiotické léčby. Redukuje zvětšení prostaty, a tím pomáhá snižovat četnost nočního močení u mužů s příznaky BPH. Snižuje riziko vzniku alergických reakcí a zmírňuje jejich průběh. Díky vysokému obsahu zinku posiluje obranyschopnost sliznic, pomáhá předcházet vzniku zánětlivých onemocnění dýchacího traktu, ženských reprodukčních orgánů, trávicího traktu a močového měchýře.
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně s hlavním jídlem, minimálně po dobu 2 měsíců, (po konzultaci s lékařem je možno dávku zvýšit). V terapii je vhodné pokračovat dalších 4 - 6 měsíců. Ani dlouhodobé užívání neprovází nežádoucí vedlejší účinky.

Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000106 Silikonová vagina a bonus vibrační vajíčko

 
Přeposlat tuto položku č. 000106 Silikonová vagina a bonus vibrační vajíčko na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama