Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.com / Erotické pomůcky / Erotika - erotické pomůcky pro muže / Fleshlight Lady Original Pink Masturbátor
foto
Fleshlight Lady Original Pink Masturbátor
Kategorie :
Erotika - erotické pomůcky pro muže
Výrobce :
Se-xyLife
Dostupnost :
Na dotaz
Cena s DPH: 1690 Kč
Položku č. 000514
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Erotické pomůcky, Erotika

Parametry:
Masturbátory

Fleshlight Lady Original Pink Masturbátor

Nejlepší umělé vagíny na trhu
Vagíny FLESHLIGHT se staly světovým hitem mezi muži. Svědčí o tom již 1 milión prodaných kusů na celém světě. Vagíny jsou neuvěřitelně realistické, což je způsobeno speciálně vyvinutým a patentovným materiálem Real Feel Superskin®, který se vyznačuje například tím, že si udržuje teplo podobně jako lidská kůže, je neutrální, což znamená, že nevyvolává žádné nežádoucí alergické projevy a při správném používaní a ošetřovaní vydrží svému majiteli velmi dlouho. Ať již hledáte špičkovou umělou vagínu pro Vaše potěšení, nebo vhodnou pomůcku pro trénink své se.xuální výdrže, jsou vagíny Fleshlight to pravé právě pro Vás. 

Jak používat umělé vagíny Fleshlight
Před použitím je dobré zahřát vložku v umyvadle v teplé vodě. Stačí 5 - 10 minut. Voda však nesmí vřít! V případě potřeby vyměňte vodu za teplou a vložku nechte ohřát déle. Po vyjmutí z koupele setřeste vodu, vložku osušte a vložte do plastového pouzdra. Přizpůsobte si těsnost a intenzitu sání pomocí otočného víčka na spodní straně a použijte lubrikant. Pokud se Vám stále zdá FLESHLIGHT studená, zahřejte při dalším použití i plastový obal. Jednoduše jej opláchněte v teplé vodě a nechejte odstát, až se vložka a pouzdro vysuší. Na čištění vložky NEPOUŽÍVEJTE mýdlo. V případě většího znečistění použijte isopropylalkohol.

Pokud chcete dosáhnout maximálně příjemného a jemného pocitu při kontaktu s materiálem, použijte potravinářský kukuřičný škrob. Vložku jím posypeme a přebytečný škrob setřeseme. NEDOPORUČUJEME použít dětský pudr nebo talku.

Doporučujeme používat pouze lubrikanty založené na vodní bázi. Oleje a gely na olejové bázi, respektive silikonové, by se používat neměly, protože časem negativně narušují materiál, ze kterého je FLESHLIGHT vyrobena.

Nejprodávanější klasická vagína Fleshlight Pink Lady Originál. (růžová barva) Neuvěřitelně realistická, kdykoliv připravena na použití.

Galerie:

foto  foto  foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000514 Fleshlight Lady Original Pink Masturbátor

 
Přeposlat tuto položku č. 000514 Fleshlight Lady Original Pink Masturbátor na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama